Модельный ряд Lancia

Отзыв о Lancia Delta 2013 года

Автомобиль: Lancia Delta 2013 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 900 км, двигатель - 1.9 turbo дизель, комплектация - Platinum
Автор: Хім.елемент (Украина, Тернополь)   21.10.2013

Досить цікавий і рідкісний хетчбек класу С. Саме краще, що є в цій машині - це мотор. 1.9-літровий дизель з двома турбінами видає 190к.с. (найбільше в класі, серед дизелів). Цей мотор в Україну не завозять, тому машина бралась в Польщі, в найкращій комплектації "платінум". Плюс додали такі опції як преміум акустика BOSE, адаптивна підвіска, клімат-контроль, асистент при парковці, бі-ксенонові лампи, панорамний дах, 18-ті чорні легкосплавні колеса, ел.-регулювання передніх сидінь, тонировку, навігацію і.т.д. Ітого вийшло 150тис. злотих (377.000грн) . Колір кузова тамно-сірий, стойки і дах чорні. Перші відчуття дуже яскраві, у мотора на низьких оборотах ненормально велака тяга, настільки, що в пробках їздити не дуже комфортно: навіть при легкому нажиманні на газ машина "сіпається" вперед, при гальмуванні різько зупиняєтся. Но зато на трасі всі муки в пробках перестають існувати - коробка настроєна просто чудово, передачі мало самі не "втикаються", настільки чітко вона працює. Мотор дуже тяговитий і збалансований. В салоні його не чути, шумка дуже непогана. Не подобається мені тільки мультимедіа (в Гольфі 7 вона куди зрозуміліша) і ціна, хоч вона і виправдана. В салоні дуже комфортно. Бежева шкіра, обтягнуте чорною алькантарою торпедо, панорамна стеля - все дуже непогано. Салон, до речі майже повністю повторяє салон Фіата Браво. Хоча по матеріалах і опціях Лянча далеко попереду. Саме приємніше в салоні - задній ряд. Він, напевне, один з найбільших в класі (по простору десь як Пежо 408 чи Октавія А7). Більше того, його (задній диван) навіть можна рухати вперед-назад. Такого в С-класі більше не має ні в кого. По надійності я, звичайно, поки що нічого сказати не можу. Знаю тільки, що раніше Лянчі буле дуже ненадійні, тепер (останні 7років) вроді все нормально. Так що мені не дуже страшно.

Плюсы автомобиля: Зовнішній вигляд, простір на задньому ряді, безкінечний список опцій, високотехнологічний мотор, опціональна HI-FI акустика, чітка робота кпп, можливість сильно персоналізувати Дельту.

Минусы автомобиля: Мультимедіа (моє враження), відсутність всіх версій моторів в Україні, а також жахливий застарілий оф. сайт марки в Україні (це вже не до машини, а до імпортера).

Совет покупателю: Якщо ви більше часу проводите в пробках в місті, то я не раджу купувати 190-сильний дизель. Також, не варто переплачувати на мультимедіа, воно не найкраще в класі (хоча і не найгірше). Я вибирав цю машину між Фокусом 3 із бензиновим екобустом на 180 сил і Гольфом 7 з теж бензиновим мотором 1.4л, 140 сил із системою відключення двох циліндрів. Покищо не шкодую, машина показує чудові якості.

vvvz

прекрасная машина! поздравляю с покупкой!! ни гвоздя, ни жезла!

Дякую. Хоча, саме більше зараз я боюсь залити якесь погане ДП, а то мотор може не витримати, він призначений для ідеальної европейської "солярки".

Компостер

подскажите во сколько обошлась растаможка? заранее благодарен. удачи на "автобанах" Украины на таком самолёте!

Розмитнення в нас взяло чимало коштів. Я тому і записав до мінусів той факт, що в Україні не продаюсть усіх варіантів моторів цієї моделі. Ну а конкретно, то розмитнення забрало більше 110.000грн

Azari

Який у Дельти кліренс? Не замалий?

Тест-драйв Lancia Delta: Итальянский гламур
Итальянский гламур

Восемь лет прошло после прекращения выпуска предыдущей Lancia Delta. Только в прошлом году итальянцы вспомнили о своей легендарной модели. В отличие от внешне простоватых предшественниц новая Delta шагает в ногу с модой и даже опережает ее.

Продажа б/у Lancia

Lancia Ypsilon 2008 Lancia Ypsilon 6.000$ 2008 49.000 км